pl cz en de

Noclegi w Górach Stołowych - Galeria

Zobacz zdjęcia naszych pokojów w Karłowie!

Jeśli szukasz przytulnego noclegu w Górach Stołowych, doskonale trafiłeś. Nasz Ośrodek znajduje się w Karłowie, dzięki czemu masz wiele niesamowitych atrakcji blisko siebie! Co więcej, oferujemy doskonały stosunek jakości do ceny oferowanych przez nas pokojów — każdy znajdzie u nas nocleg na swoją kieszeń. Pod Szczelińcem — najlepsze noclegi w Górach Stołowych dla Ciebie.

Ferie w Górach Stołowych - czy warto?

23 luty 2024

Ferie są dla wielu osób niezwykle wyczekiwanym czasem w roku, szczególnie, w przypadku entuzjastów sportów zimowych. Świeże, górskie powietrze, zapierające dech w piersiach krajobrazy i gorąca czekolada po całym dniu atrakcji co roku sprawiają, że liczba turystów w Górach Stołowych stale rośnie.

  • Ferie w Górach Stołowych to możliwość na doświadczenie piękna niezwykłych formacji skalnych i nie tylko.
  • Dla fanów sportów zimowych w Górach Stołowych znajdują się liczne stoki i wypożyczalnie sprzętu.
  • Fani pieszych wycieczek znajdą w Górach Stołowych wiele malowniczych tras o różnym poziomie trudności.

Tylko pomyśl, jak kilkudniowe naładowanie baterii w górskim klimacie wpłynie na Twoje ciało i duszę! Jeśli jesteś narciarzem, lubisz jeździć na łyżwach lub snowboardzie, spędzenie ferii w Górach Stołowych będzie dla Ciebie idealnym pomysłem, który pozwoli nieco się sprawdzić pod kątem kondycji. Warto nastawić się, że czasami - jak wiadomo, pogoda jednak lubi zaskakiwać. Nie ma się tym jednak co martwić, bo zapewniamy, że nawet przy dodatniej temperaturze spędzisz tu niezapomniane chwile pełne radości i aktywnego wypoczynku. W dzisiejszym wpisie przedstawimy kilka powodów, dla których warto przyjechać w Góry Stołowe na ferie.

Ferie zimowe

 

Niesamowita natura - skalne miasto na Szczelińcu Wielkim

Górski klimat rządzi się swoimi własnymi zasadami, w szczególności jeśli chodzi o naturę. Ma to swoje ogromne plusy - musimy przyznać, że przyroda w tej okolicy zaskakuje pięknem i niepowtarzalnością, niezależnie od pory roku. Góry Stołowe to niezwykłe krajobrazy, które na długo zapadają w pamięć, ze względu na swoją niepowtarzalność. Jesteśmy przekonani, że Cię on zachwyci, niezależnie od pogody! Ogromne formy skalne w najróżniejszych kształtach zobaczyć można w szczególności w skalnym mieście na Szczelińcu Wielkim. Te widoki rodem z baśni to coś, co każdy, nawet najbardziej wymagający turysta zapamięta na długo, i do których chętnie będzie wracał.

 

Po drugie: dla entuzjastów sportów zimowych - liczne stoki i lodowiska

W Górach Stołowych, a w szczególności w Karłowie, jest wiele bogato wyposażonych wypożyczalni sprzętu narciarskiego, w tym nawet nart biegowych. Nie brakuje miejsc na wielogodzinne szusowanie, które dla wielu turystów stanowi kwintesencję ferii. Bez względu na to, czy posiadasz swój własny sprzęt, czy może planujesz jednak zapłacić za możliwość korzystania z niego na czas urlopu, z pewnością spodoba Ci się radosne zjeżdżanie z niezwykłych stoków w Górach Stołowych.

 

Po trzecie: dla fanów pieszych wycieczek - wiele ciekawych szlaków górskich

Choć w przypadku wcześniej wspomnianych sportów zimowych zdania mogą być podzielone, to jednak nie da się ukryć, że znaczna większość osób odwiedzających góry kocha piesze wędrówki. W Górach Stołowych nie brakuje niezwykłych szlaków, jakie zapierają dech w piersiach ze względu na niesamowite widoki. Szczególnie polecamy wymienione w innym wpisie ciekawe trasy piesze.

Jak więc widzisz, Góry Stołowe kryją za sobą ogromny potencjał do ciekawego spędzenia czasu w trakcie trwania ferii zimowych - zarówno ze względu na możliwość uprawiania licznych sportów, jak i piesze wędrówki malowniczymi szlakami.

Kalendarz

« April 2024 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Popularne wpisy

Cookies settings