pl cz en de

Noclegi w Górach Stołowych - Galeria

Zobacz zdjęcia naszych pokojów w Karłowie!

Jeśli szukasz przytulnego noclegu w Górach Stołowych, doskonale trafiłeś. Nasz Ośrodek znajduje się w Karłowie, dzięki czemu masz wiele niesamowitych atrakcji blisko siebie! Co więcej, oferujemy doskonały stosunek jakości do ceny oferowanych przez nas pokojów — każdy znajdzie u nas nocleg na swoją kieszeń. Pod Szczelińcem — najlepsze noclegi w Górach Stołowych dla Ciebie.

Styczniowy detox - zimowy odpoczynek w Górach Stołowych

25 styczeń 2024

Po obfitych w tłuste i smakowite potrawy świętach, a także alkoholowym świętowaniu Sylwestra, nic tak zbawiennie nie wypływa na ciało i duszę, jak zimowy detoks w górach. Nikomu raczej nie musimy tłumaczyć, dlaczego akurat Góry Stołowe są w tej kwestii najlepszym wyborem: piękne widoki, wiele atrakcji oraz ciekawe szlaki o różnym poziomie trudności. Na co czekasz? Zimowy pobyt w Karłowie to coś, co pomoże Ci na nowo zebrać siły do działania!

Góry w śniegu

 

Dlaczego warto zdecydować się na zimowy wypoczynek w Górach Stołowych?

Prawda jest taka, że zarówno święta, jak i Sylwester, to dni, na które większość z nas czeka cały rok. Nie warto zamartwiać się wtedy tym, co ląduje na naszych talerzach oraz tym, czy zrobiliśmy danego dnia odpowiednią ilość kroków. Warto jednak pamiętać, iż często trudno jest później wrócić do rzeczywistości, a obowiązki nie będą czekać. Odpowiedzią na to wszystko jest wypoczynek w Górach Stołowych.

Po pierwsze, świeże powietrze pozwoli odetchnąć i nabrać motywacji do czyhających zadań, a jak wiadomo, praca nie poczeka, ale możesz zrobić wszystko, aby powrót do niej był jak najmniej bolesny. Po wielu dniach słodkiego lenistwa i przejadania się, nic tak fantastycznie nie wpłynie na samopoczucie jak długie, górskie spacery, podczas których można pozbyć się natrętnych myśli. W Górach Stołowych każdy znajdzie odpowiedni szlak dla siebie, bez względu na to, jaki jest jego poziom zaawansowania w tego typu wycieczkach. Pamiętaj, aby się odpowiednio przygotować! O tym, co zabrać na zimową wędrówkę, piszemy w innym wpisie na naszym blogu.

Po intensywnej wyprawie w Góry Stołowe, czas na relaks…

Picie gorącej herbaty w ośrodku wypoczynkowym, po całym dniu pełnym aktywności, lub niezapomnianej pieszej wędrówce, to zupełnie inny wymiar odprężenia. Gwarantujemy, że wszystkie żywieniowe grzechy świąt zostaną w ten sposób przebaczone (nawet te najcięższe)! Efekty takiej krótkiej (choćby weekendowej) wycieczki w Góry Stołowe z pewnością będą towarzyszyły Ci na długo i nie będziesz chciał wracać do domu!

Zimowy detoks to lek dla duszy i ciała, na który zasługuje każdy z nas. Odpowiednio zaplanowana wyprawa nie pochłonie dużej ilości pieniędzy, a przyniesie wiele korzyści. Jeśli szukasz sprawdzonego i przytulnego ośrodka wypoczynkowego w Karłowie, koniecznie nas odwiedź!

Kalendarz

« February 2024 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      

Popularne wpisy

Cookies settings