pl cz en de

Noclegi w Górach Stołowych - Galeria

Zobacz zdjęcia naszych pokojów w Karłowie!

Jeśli szukasz przytulnego noclegu w Górach Stołowych, doskonale trafiłeś. Nasz Ośrodek znajduje się w Karłowie, dzięki czemu masz wiele niesamowitych atrakcji blisko siebie! Co więcej, oferujemy doskonały stosunek jakości do ceny oferowanych przez nas pokojów — każdy znajdzie u nas nocleg na swoją kieszeń. Pod Szczelińcem — najlepsze noclegi w Górach Stołowych dla Ciebie.

Galeria

Pokoje Karłów

Zobacz, jak wyglądają nasze pokoje w Karłowie. Pamiętaj, że jesteśmy otwarci na przyjmowanie grup zorganizowanych!

Błędne Skały

Błędne Skały to atrakcja turystyczna doceniana co roku przez tysiące zwiedzających. Te niezwykłe formacje z pewnością na długo zapadną Ci w pamięci i pozwolą w wyjątkowy sposób oderwać się od codzienności.

Duszniki Zdrój

Duszniki-Zdrój to popularne miasto uzdrowiskowe, w którym znajduje się wiele ciekawych miejsc do zwiedzenia, takich jak Muzeum Papiernictwa, Uzdrowisko i Park Zdrojowy.

Góry Stołowe

Gór Stołowych nie trzeba nikomu przedstawiać. Zapewniają one niepowtarzalne widoki i wiele szlaków turystycznych o różnych poziomach trudności. Ich niecodzienny, płaski kształt buduje wyjątkowy klimat.

Kudowa Zdrój

W Kudowie Zdrój możesz odwiedzić tajemniczą Kaplicę Czaszek i Drogę Stu Zakrętów. Ten malowniczy teren pełen jest zachwycającej przyrody nieożywionej.

Polanica Zdrój

Polanica-Zdrój zaskoczy Cię Parkiem Zdrojowym i Hutą Szkła, którą zdecydowanie warto odwiedzić. Co więcej, na miejscu możesz udać się na letni tor saneczkowy i spędzić niezapomniany czas z dziećmi.

Zieleniec

Zieleniec jest idealnym miejscem do odwiedzenia zimą, szczególnie dla osób, które są entuzjastami narciarstwa lub snowboardingu. Liczne stoki z wyciągami gwarantują długie godziny aktywnego odpoczynku.

Cookies settings