pl cz en de

Noclegi w Górach Stołowych - Galeria

Zobacz zdjęcia naszych pokojów w Karłowie!

Jeśli szukasz przytulnego noclegu w Górach Stołowych, doskonale trafiłeś. Nasz Ośrodek znajduje się w Karłowie, dzięki czemu masz wiele niesamowitych atrakcji blisko siebie! Co więcej, oferujemy doskonały stosunek jakości do ceny oferowanych przez nas pokojów — każdy znajdzie u nas nocleg na swoją kieszeń. Pod Szczelińcem — najlepsze noclegi w Górach Stołowych dla Ciebie.

Park Dinozaurów w Karłowie, czyli archeologiczna podróż w czasie

24 październik 2022

Planując odpoczynek z dziećmi, trzeba wykazać się dużą kreatywnością, aby był to wyjazd atrakcyjny dla maluchów. Ich tak bardzo jak dorosłych nie cieszą zdobyte szczyty i malownicze widoki. Póki co wasze upodobania jeszcze bardzo się różnią. Jeśli planujesz noclegi w Górach Stołowych, to w swój harmonogram wyjazdu możesz wpisać Park Dinozaurów w Karłowie.

 

Bliskie spotkanie z dinozaurem

To wyjątkowe miejsce, idealne dla dzieci, które są ciekawe świata i nie lubią ograniczeń. W Parku Dinozaurów w Karłowie mają szansę nie tylko zobaczyć, ale też dotknąć stworzenia, które żyły aż 60 000 000 lat przed pojawieniem się pierwszych ludzi. Na obszarze 0,8 ha znajduje się 30 figur dinozaurów o imponujących rozmiarach.

To bardzo przyjemna atrakcja dla wszystkich rodzin, które mają zarezerwowane noclegi w Karłowie. Park Dinozaurów zlokalizowany jest u podnóża Szczelińca Wielkiego, zaledwie kilka minut od naszego ośrodka wypoczynkowego.

 

Atrakcja nie tylko dla najmłodszych

Każdy z nas ma coś z dziecka i chętnie korzysta z atrakcji, które powstały z myślą o najmłodszych. Park Dinozaurów to idealne miejsce na spacer, a także archeologiczna lekcja historii. Przy każdym dinozaurze znajduje się tabliczka z jego opisem. Oprócz tego na terenie parku znajduje się strefa z postaciami naszych praprzodków. To miejsce może zaskoczyć nawet dorosłych. Jest też punkt małej gastronomii, gdzie zjecie obiad lub lunch oraz plac zabaw, na którym maluchy jeszcze spożytkują niewykorzystane pokłady energii.

Mamy jeszcze wolne pokoje w Karłowie na najbliższe tygodnie i miesiące. Jeśli szukasz atrakcji dla swoich dzieci, to jest to fantastyczne miejsce. Po całym dniu wrażeń zapraszamy oczywiście do naszej restauracji w Karłowie.

 

Kalendarz

« February 2024 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      

Popularne wpisy

Cookies settings